Postavy a registrace

Hra je již zcela naplněna a už není možné přibrat další hráče ani jako náhradníky! Kdo není již teď domluvený, že pojede má bohužel tentokrát smůlu.

Jak se přihlásit?

První, co bude vhodné udělat, je promyslet svou postavu. Většina účastníků hry by měla být členy Lóže, nebo někým, koho ostatní členové chtějí doporučit jako člena. Společnost je velmi uzavřená, a není možné jen "přijet na čumendu". Pokud nevíte, odkud začít, nebo chcete probrat svůj nápad, napište nám na organizační email arkhamlarp2014@gmail.com nebo na facebook. Nebráníme se ani menším skupinám, které mezi sebou budou mít provázanější vztahy, ale taková skupina by určitě neměla mít víc, než 5 členů.

Další dva kroky registrace by měly být tyto:
  • První část je "životopis" postavy. Stačí velmi stručné shrnutí života vaší postavy, kde budou hlavně události, které jsou pro vaší postavu nejdůležitější. Ale iniciativě se meze nekladou, klidně se rozepište. Životopisy budou sloužit hlavně k tomu, abychom věděli, co je vaše postava zač a k propojení zápletek. Tato část přihlašování je také ideální k rozepsání důležitých částí života vaší postavy, které nejsou dostatečně zachyceny v registračním formuláři nebo k popsání provázání s jinými postavami případně k vyjádření vašich námětů na témata, která byste v hře rádi potkali.  Životopisy nám posílejte na organizační mail arkhamlarp2014@gmail.com
  • Druhá částí je registrační formulář, který naleznete ZDE.
    Obsahuje hromadu otázek. Formulář vám pomůže doladit různé drobnosti na které byste ve hře mohli narazit a nám pomůže s propojením postav a např. tvorbou šílenství pro vaše postavy.

Kapacita hry je cca 35 hráčů. Minimum hráčů k uvedení je 20. 

Až se přihlásíte, někdo z organizátorů vás kontaktuje a časem doplní další detaily. Seznam přihlášených bude vystaven na stránkách a průběžně doplňován.

Tvorba postav

Na Arkham LARPu se budou objevovat postavy vytvořené z největší části vámi. Organizátoři pro Vás budou připravovat několik návrhů na postavy, pro které bychom už předem měli nějaké zápletky, nebo máme pocit, že zapadají do světa. Popis, který vám dáme ale nebude většinou delší, než pár vět a dopilovat postavu již bude na vás. A protože vytvoření a provázání takového množství postav je pro nás náročný úkol, vytvořili jsme pro vás seznam otázek v registračním formuláři, u kterých nám připadá důležité, abyste si na ně za svou postavu odpověděli. Vaše odpovědi nám mohou poskytnout řadu vodítek, jak historie jednotlivých postav propojit, nebo vám vytvořit zápletky a situace na míru. 
Nebojte se ani toho, že by vaše odpovědi byly málo originální – méně je někdy více a zdánlivě „nudná“ postava je lepší, než neobvyklý a kuriozní kousek, pokud je na rozdíl od něj konzistentní, a smysluplná a dobře zahratelná. Rozhodně nedoporučujeme, aby vaše postava vystupovala z řady ve všech směrech, nicméně pár drobných zvláštnůstek má každý, že?

A zde již několik slíbených návrhů na postavy (samozřejmě se jimi nemusíte vůbec řídit, vaše vlastní tvorba je pro nás velmi cenná):

-