Organizační informace

Kdy: 7. - 10. 9. 2017

Příjezd ve čtvrtek večer nebo v pátek brzy ráno, od pátečního rána několik workshopů především na hru Masek. V pátek a sobotu pak samotná hra.  Počítejte tedy prosím s tím, že si na Arkham LARP musíte vzít den dovolené.


Kde: Hrát se bude faře v Domaslavi (nedaleko od Daňkova, kde se konal minulý díl). Možnosti dopravy jsou následující: 
  • vlastním autem přímo na místo (preferovaná varianta)
  • vlakem do Plané u Mar.Lázní (něco přes 2,5 hodiny rychlíkem z Prahy s žádným nebo jedním přestupem) a dále autobusem do zastávky Leskov, Domaslav (a následně cca 100 m pěšky)
  • vlakem do zastávky Kokašice (na trati do Bezdružic) a následně asi 4,5 km pěšky
  • vlakem do Plané u Mar.Lázní, odkud bude po domluvě pravděpodobně možná doprava organizačním autem (ideálně se rovnou domlouvejte ve skupině po 4 ať neženeme řidiče zbytečně vícekrát)


Zázemí: Ubytování bude v prostorách domaslavské fary. Místnosti vyhrazené pro spaní (budou dohromady asi 3) jsou vybaveny starými vojenskými palandami nebo matracemi a kamny, takže se všichni vyspí v suchu a teple. Ve faře jsou také záchody, elektřina, tekoucí pitná voda a dokonce sprcha. V místě je možné parkovat. Pro hráče, kteří se nemohou ze zdravotních nebo jiných důvodů stravovat hromadně bude k dispozici kuchyňka. Na zahradě je jedno větší ohniště.


Za kolik: 900Kč - v ceně bude ubytování na faře (90 kč/noc), páteční a sobotní oběd a malé občerstvení na páteční večer do hry. Pokud si budete chtít před hrou na místě vyrobit masku, počítejte s příspěvkem 50 Kč na materiál.
Platbu zašlete na účet číslo 2800141302/2010. Do zprávy pro příjemce napište, prosím, heslo "Arkham 2017" a svoje jméno a příjmení (nebo stačí přezdívka, pokud je ve formuláři). Jedná se o transparentní účet spolku Pilirion u Fio banky, ZDE je možné si ověřit, zda platba dorazila.


Herní doba bude pokrývat čas zhruba mezi 12-24 hodinou, mimo tento čas bude možné připravovat se, dodělávat masky, poflakovat se a herně si povídat, ale budou omezeny zásahy zvenčí od organizace a nebude možné, aby se děly "důležité" věci - např. něčí úmrtí, vyvolávání Prastarých a telefonáty meziměsto. Budeme se snažit vám zajistit i dostatek času na odpočinek.

Jak se přihlásit se dozvíte v záložce Registrace, něco o pozadí hry a světě najdete pod záložkou Svět a příběh a Historický přehled a jak si vytvořit postavu zjistíte v položce Tvorba postav.

Kontakt:  organizační mail pro vaše dotazy je arkhamlarp2014@gmail.com
dále je možné kontaktovat nás na FB Arkham LARP - The Yellow Carnival FB group

Pořadatelé: Tereza "Terka" Marková, Jan "Spell" Andrejch, Zuzana "Zuzka" Kozáková, pod záštitou spolku Pilirion